נשים למען אסירות פוליטיות (נלא"פ)ישוחררו כל האסירות והאסירים הפוליטיים

קמפיין לשחרור עצירות מנהליות

אנחנו, קואליציית נשים לשלום ונשים למען אסירות פוליטיות, פותחות בקמפיין לשחרור עצירות מנהליות בפרט והפסקת מעצרים מנהליים בכלל. העצירות הן נשים ואימהות שהורחקו ממשפחותיהן ושנגזלו מהן חלומותיהן. בואו נתמוך בהן! הצטרפו לקמפיין והפיצו את התמונות המצורפות להלן עם סיפוריהן של הנשים לכמה שיותר אנשים, תחת ההאשתג: StopAdministrativeDetention#

מעצר מנהלי  הוא הליך המאפשר לשלטונות הכיבוש הישראלי להחזיק אסירים במעצר לתקופות ממושכות, תוך שימוש במידע סודי, ללא כתב אישום. מעצר מנהלי משמש כמעט אך ורק למעצר פלסטינים מהשטחים הפלסטיניים הכבושים, הכוללים את הגדה המערבית, את מזרח ירושלים ואת רצועת עזה. צו המעצר המנהלי הוא לתקופה של עד שישה חודשים אך ניתן להארכה חוזרת ללא הגבלה.

נשים למען אסירות פוליטיות (נלא"פ) היא קבוצת נשים מרקע אידאולוגי ופוליטי מגוון אשר מתנגדות לכיבוש הישראלי. מטרת נלא"פ היא לתמוך באסירות הפוליטיות ולקדם את שחרור כל האסירות והאסירים שנאבקו או הואשמו במאבק נגד הכיבוש הישראלי ומוחזקים/ות בבתי כלא הישראלים.

קואליציית נשים לשלום היא ארגון פמיניסטי הפועל במאבק לסיום הכיבוש הישראלי של פלסטין, לשחרור העם הפלסטיני מדיכוי ולהקמת חברה המבוססת על עקרונות של צדק ושוויון. בקואליציה שותפות נשים ממגוון רחב של מגזרים וזהויות, והיא יוזמת קמפיינים ציבוריים ופעילויות הסברה, תוך מחויבות לפיתוח והטמעה של שיח פמיניסטי בכל זירות החברה.

אתן/ם יכולות/ים לעקוב אחרי הקמפיין ולשתף אותו מהעמוד הפייסבוק.

release Afnan Abu- Haniyeh


release Ihsan Dababseh
עדכון: כוחות הכיבוש הישראלי הוציאו צו המאריך בשלושה חודשים נוספים את מעצרה המנהלי של אחסאן דבאבסה.

release Khalida Jarrar


release Khitam Saafin


release Sabah Faroun